
У Києві відбудеться фестиваль культурних і соціальних проектів Startup Kultur 2017
Два дні, понад 20 лекцій і воркшопів світових фахівців з бізнесу, піару та креативу, презентації культурних і соціальних проектів, презентації найкращих стартапів, а також музичні сети німецьких діджеїв, відеоарт і виставка колажів. Проект проходить під егідою Goethe-Institut в Україні. Участь у фестивалі є безкоштовною для гостей і стартапів.
30 вересня в креативному просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8) о 15:00 відбудеться прес-тур для журналістів.
Ви зможете протестувати та зняти найцікавіші проекти з усієї України, серед яких:
- Рукавичка, яка управляє музикою у повітрі, створює мелодії та візуальні образи. Винахідник, харків'янин Геннадій Жуга, розповість, як його рукавичка завоювала світ: зараз цим Midi-контролером користується не тільки український гурт ONUKA, але й всесвітньо відомі діджеї.
- Pixelated Realities – проект з Одеси, який займається 3D-скануванням, створює віртуальні 3D-тури, щоб показати, як зберегти пам'ятки архітектури за допомогою сучасних технологій. Через смартфон кожен може побачити "живі" моделі пам'ятників і локацій Одеси, Львова та Києва. А ще можна запрограмувати 3D-листівку, на якій одеський Дюк побажає вашим глядачам чи читачам гарного настрою англійською мовою.
- Лабораторія ресайклінгу Zelenew зі Львова, де переробляють пластик на корисні речі та декор. Іван Татко розповість, як сам спроектував і зібрав 300-кілограмову установку для лабораторії, і як із кількох пластикових пляшок зробити світильник, кошик чи контейнер для речей.
Зможете стати учасниками арт-програми фестивалю:
- Разом із художницею Світланою Островською, учасницею 54-ї Венеційської бієнале, ви зможете за допомогою колажу візуалізувати ідеї не тільки для бізнесу, але й для життя. За 7 хвилин кожен учасник воркшопу створить колаж із журнальних ілюстрацій на тему «Я – не робот», «Дорога» та «Чиста радість».
- На перформансі художник і дизайнер Микита Власов малюватиме китайською тушшю і водночас проектуватиме цей процес на екран.
Ви також зможете записати коментарі міжнародних спікерів:
- Міріам Ясбай, викладач престижної Школи дизайн-мислення Інституту імені Хассо Платтнера (Німеччина), розповість, чому design thinkingнабирає популярності і як за 5 кроків оволодіти цією технікою.
- Юрген Еннінгер, експерт із питань культури і креативних індустрій адміністрації Мюнхена, поділиться досвідом, як Мюнхен став найкращим містом для стартапів у Німеччині та розкаже про сучасні світові тренди серед культурних та соціальних проектів.
Акредитація обов’язкова за телефоном +38 (098) 984 78 28, Gres Todorchuk PR.
Або ж ви можете заповнити форму онлайн: https://goo.gl/1ZkCPs